DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Přírodní kosmetika z Tibetu

Bylinné vložky - nejen pro ženy???

 

Bylinné vložky – nejen pro ženy?

TianDe bylinné vložky nejen pro ženy? Ano…přesně tak ;-) 

 

Ale nejprve se podíváme na vložky jako takové ;-)

Během menstruace používají ženy denní a noční menstruační vložky, dále tampony, kalíšky… Tampony a kalíšky? NE! Během menstruace se má tělo čistit, tudíž vše musí z těla ven! Pokud používáte tampony či MS kalíšky, držíte vše, co má jít ven, uvnitř svého těla! A to rozhodně dobré pro Vaše tělo není!

A MS vložky? Nebo intimky, které ženy používají mimo dny, kdy mají MS? Víte, z čeho jsou všechny vložky dostupné běžně v obchodech či drogeriích vyráběné? Co si vlastně přikládáte na své intimní partie? Myslím si, že většina žen o tom neví. Proč? Protože se o tom nikde nemluví… Proč se o tom nemluví? Protože by si ty vložky už žádná žena nekoupila! A z čeho že jsou tedy vyráběné? Je to smutné a zároveň nechutné, ale běžně dostupné vložky jsou vyráběny z odpadů… no FUJ!!! Prostě se vezmou odpadky ze skládek a z nich se pak vyrábí vložky a intimky… Takže se na svá citlivá intimní místa přikládáme odpadky!!! No… to asi pro naše tělo moc prospěšné nebude, co myslíte?

A hlavně je to smutné…že dnešní vyspělá, moderní civilizace vůbec něco takového dopustí :-(  no..není se čemu divit, že? Vydělává se na všem, na úkor všech…

Ale každá žena by se měla zamyslet nad tím, co je pro ni a její tělo to nejlepší ;-)

No jo, ale co s tím? V obchodech přeci jiné vložky či intimky nekoupíme, že? Má tedy v dnešní době žena možnost se těmto fuj fuj vložkám vyhnout? No samozřejmě že ano ;-)

 

Podívejme se tedy teď na TianDe bylinné vložky ;-)

Nabídka TianDe vložek je velká :-) 

Co se týká složení – tedy z čeho vložky jsou:

Energie bylin: přírodní horní vrstva Airlaid rychle propouští tekutinu dovnitř vložky a zabraňuje jejímu prosakování na povrch, díky čemu pokožka zůstane suchá a čistá. Vnitřní savá vrstva obsahuje granule superabsorbentu, které přemění tekutinu na gel a udrží jí spolehlivě uvnitř vložky. Unikátní fytomembrána obsahuje patentovaný koncentrát bylinných výtažků. Boční křidélka a zvětšený objem vložky zajistí spolehlivou ochranu a zabraňují úniku (samozřejmě i během noci).

Nefritová svěžest: povrch z vysoce kvalitní celulózy, která umožňuje kůži dýchat a vyhnout se alergickým reakcím. Vnitřní vrstva se skládá ze 100% přírodního bavlněného prášku a granulí ultra nasákavého polymeru, který okamžitě absorbuje tekutinu a neumožní jí uniknout zpět. Fytomembrána obsahuje léčivé bylinné výtažky. Vnější vrstva blokuje tekutinu. Boční křidélka dobře fixují a poskytují komfort při pohybu.

Jemná péče: vrchní vrstva vložek je vyrobena z přírodní netkané textilie, velmi měkké a jemné, která nedráždí citlivou pokožku. Ve vnitřní vrstvě je fytonáplň s výtažky z rostlin (které mají antiseptické, diuretické a analgetické vlastnosti) a přírodním minerálem alunitem. Vnitřní fytonáplň ničí bakterie a neobsahuje ani umělá aroma ani barviva ;-)

A teď se pojďme podívat na to, co TianDe vložky vlastně umí :-)

- normalizují kyselinozásaditou rovnováhu ženských pohlavních orgánů

- oslabují životaschopnost choroboplodných bakterií

- napomáhají obnovení zdravé mikroflóry dělohy

- zlepšují místní krevní oběh

- zmírňují otoky v oblasti pohlavních orgánů

- odstraňují stagnace

- zmírňují bolestivé pocity

- redukují klimakterické projevy

- zvyšují tonus pánevních svalů

- zlepšují kvalitu intimního života

 

Vložky TianDe byly vyvinuty na základě metod tradiční čínské medicíny. Léčebně profylaktický účinek vložek vychází z uznávaných neuropatických metodik ozdravení člověka: fototerapie, aromaterapie a akupunktury.

Co tedy TianDe vložky obsahují? Bylinky, bylinky a zase bylinky. Např.vložka „Energie života“ obsahuje 38 bylin!! Jemná péče 19!!

A na jaké zdravotní problémy se dají vložky TianDe používat?

Např. výtoky, mykózy, silné záněty, bolesti v podbřišku, při neplodnosti, při problémech spojených s přechodem, na záněty močového měchýře, při hemeroidech, při zánětech ledvin, dále jako suchý zábal při bolestech na průduškách, při bolestech v krku, při kašli… a takto bych mohla pokračovat hodně dlouho…

 

Každopádně jsem se ale pěkně dostala k tomu, co píšu úplně na začátku. Že TianDe bylinné vložky nejsou jen pro ženy. Přeci i muži mají problémy s hemeroidy, s močových měchýřem nebo je někdy bolí v krku a mají kašel, ne? Takže třeba taková vložky Energie života nebo vložka Jemná péče jsou i pro muže naprosto dokonalým pomocníkem při léčbě těchto zdravotních problémů. Je pravda, že zatím je pouze málo mužů odvážných dát si na krk vložku, první co asi každého muže napadne, když jim tuto pomoc nabídnete,bude: „Bože můj, nezbláznila ses???“ :-) ne ne, nezbláznila ;-) Naštěstí je mezi námi už několik mužů, kteří si TianDe vložky, právě třeba na problémy s hemeroidy, nemohou vynachválit :-) a to je krásné! Je potřeba to nevnímat jako vložku, ale prostě jako bylinný suchý zábal :-)

 

Takže teď se Vás ptám :-) po přečtení tohoto mého článku, dámy, až Vám dojdou doma Vaše vložky (ať už menstruační nebo intimky), půjdete si koupit další do drogerie? Budete pokračovat v používání těch fuj fuj vložek z odpadu? Nebo radši využijete toho, že je tu i jiná možnost, že se dá těm fuj vložkám vyhnout a nahradíte je bylinkami? Já osobně už používám pouze TianDe vložky. Po druhém porodu (před dvěma lety) jsem měla MS pokaždé vždy tak silnou a bolestivou, že první dva dny jsem byla naprosto nepoužitelná a teď? :-) zvládám chodit do posilovny i když mám své dny :-) proč? Protože díky TianDe vložkám (používám zatím stále Nefritovou svěžest, ale teď se chystám vyzkoušet i Energii bylin) vlastně ani nevnímám, že MS mám :-) cítím se svěží, plná energie, MS je mnohem slabší a nic mě nebolí, vlastně si své dny užívám :-) a to je skvělé, nemyslíte? :-)

Takže dámy (a i pánové), zamyslete se nad tím, co je pro Vaše tělo dobré a pokud se rozhodnodnete, stejně jako já a mnoho dalších žen (a mužů) pro TianDe bylinné vložky, tak mi prostě napište :-)

Kam? Třeba na email: prirodoukezdravi@email.cz

Budu se těšit :-)

Vaše TianDe Soňa :-)