DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Přírodní kosmetika z Tibetu

Šanci na úspěch má každý!!!

 

 

Šanci na úspěch má každý!!!

 

 

Den, který Vám může změnit život, začíná každé ráno!

A tím dnem se pro mě stal den 15. 9. 2016. V ten jsem se rozhodla, že vstoupím do korporace TianDe a začnu měnit svůj život.

Proč?

To je jednoduché, protože chci být finančně nezávislá, protože miluju život a chci si ho užívat, jak jen to jde! Protože miluju své děti a chci pro ně to nejlepší!!!

V současné době jsem na mateřské, která mi ale bude v prosinci 2017 končit… Už delší dobu mám v hlavě myšlenku, co po mateřské??? Vrátit se do práce, ze které jsem na mateřskou docházela, nelze. Za prvé, moji šéfové obchůdek, ve kterém jsem pracovala, s mým nástupem na mateřskou zavřeli. A za druhé, pracovní doba od 8:00 do 17:00??? Tak nějak netuším, jak bych vyzvedávala děti ve školce a škole… Každou sobotu v práci? Před Vánoci každou adventní neděli???

NE!!! A JEŠTĚ JEDNOU NE!!!

Malé děti bývají často nemocné a zaměstnavatelé jsou jistě velmi „nadšení“ z toho, že jim maminy často volají „Sorry šéfe, děti jsou marod, musím s nimi zůstat doma“  

A co pravidelné návštěvy u lékařů? Očkování? Takhle bych mohla pokračovat dlouho…

Ano, můžete říct, že přece děti mají také tatínka, ne? Nebo babičky… No to jistě… samozřejmě, že moje děti mají tatínka, já manžela, ale manžel je od rána do večera v práci. A babičky? Babičky jsou ještě mladé, takže stále pracují… ;-) A i kdyby nepracovaly a mohly mi děti vyzvedávat každý den ve školce a škole… nechtěla bych to… já chci být se svými dětmi!!! A chci s nimi být co nejvíc!!! Chci si je vyzvedávat, po školce a škole být s nimi doma, pomáhat jim s úkoly do školy, učit se s nimi…

A co z toho všeho vyplývá? Že práci, kde já budu zaměstnanec, kde budu mít povinnou pracovní dobu, prostě nechci!!!

A proto jsem se 15. 9. 2016 rozhodla něco s tím udělat! A MLM je to pravé! Jsem sobě svým pánem, sama si určuji, kolik času denně prací strávím, pracuji z domu, pracuji, kdy chci!!!

A hlavně, chci dělat práci, která mě bude bavit!!! Která mě bude naplňovat!!! Kterou budu milovat!!!

 

Setkávám se velmi často s názory, že MLM je něco špatného… ale proboha proč? Co by na tom mělo být špatné? Pokud jde o seriózní MLM firmu (což TianDe je!!!), je to úplně normální způsob podnikání, s tím rozdílem, že tento způsob podnikání je velmi jednoduchý!

V čem?

Nepotřebujete vymýšlet, s čím budete podnikat :-) To už vymyslela firma TianDe :-) Stejně tak už máte připravené všechny prospekty, potřebné materiály, katalogy, vzdělávání, jsou hotové eshopy, prostě všechnu tuto práci za Vás již udělala firma TianDe ;-)

Nepotřebujete milionový vstupní kapitál, abyste rozjeli vlastní podnikání ;-)

Nemusíte se bát, že když se Vám nebude dařit, že nebudete mít z čeho platit zaměstnance – lidi, kteří budou ve Vašem týmu, bude totiž platit firma TianDe, ne Vy ;-)

 

Jaké jsou časté námitky? Proč MLM neeeeeee :-)

Katalogový prodej – „to jako budu muset obcházet známé a sousedy a nutit jim katalogy???“

NE!!! TO ROZHODNĚ NE!!! Samozřejmě, že katalogů můžete rozdat známým kolik chcete, ale, nejde tady o to někoho nutit a vnutit mu produkt, jde o to doporučovat produkty, radit vhodné produkty na jejich problémy, sdílet s Vašimi známými Vaše nadšení z produktů ;-)

Živnostenský list – „no, tak to v žádném případě, se ŽL nechci mít nic společného“ „proč?“ „protože nechci platit daně“ :-) :-) :-) :-) :-) 

Vtipné, že? Ano, bohužel v dnešní době je mezi námi spousta lidí, kteří si myslí, že ŽL je něco špatného, že když si zřídíte ŽL, že budete muset začít platit daně… no samozřejmě že ano, ale daně platíme přeci všichni :-) :-) :-)  Ať jsme na ŽL nebo zaměstnanci ;-)  jen s tím rozdílem, že jako zaměstnanec to vlastně ani nevnímáte, protože Vám na účet přijde již čistá mzda, ale daně odvádíte každý měsíc taky ;-)

Takže :-) pořád si myslíte, že podnikání v MLM je něco špatného? Není… a nikdy nebude ;-)

Získáte nové možnosti, finanční nezávislost, pracovní dobu si určíte sami, prostě bude sami sobě svým pánem :-) a věřte mi, bude se Vám to líbit ;-)

Jediné co budete potřebovat, je Vaše chuť naučit se něčemu novému, chuť začít pracovat, touha jít si za svým cílem a dosáhnout ho!!!

Takže, jdete do toho se mnou? ;-) Pojďte, nebudete litovat ;-) A co proto musíte udělat? Pro začátek bude stačit, když mi napíšete na email: prirodoukezdravi@email.cz