DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Přírodní kosmetika z Tibetu

"Zázrak" jménem Slaviton

 

 

 

Zázrak jménem Slaviton

Fytogel na nohy Slaviton z řady Altai Sacral pro krásu a lehkost Vašich nohou. Tak tenhle popis když jsem si přečetla poprvé, docela jsem se zarazila. Tohle mi bylo doporučeno na migrénu? Gel na nohy? No co, řekla jsem si, že to zkusím, že snad ženský, co TianDe znají už delší dobu, ví, co mi radí :-)

Gel jsem si objednala a pročítala zkušenosti, jaké s ním zatím všichni mají a na co vše ho používají a nestačila jsem se divit :-)  

A proto bych velmi ráda tento TianDe „zázrak“ představila i teď Vám :-)

Nejprve bych Vám ráda vypsala, na co vše se dá TianDe gel Slaviton používat :-)

- křeče, křečové žíly (i jako prevence), záněty v nohou, žilách, záněty kdekoliv v těle, bércové vředy, otoky nohou, těžké nohy, hemeroidy, spáleniny od sluníčka, migréna (mazat na spánky, čelo, za uši, na zátylek, klidně až do vlasů), nachlazení, deprese, nervozita (mazat na hrudník).

A moje zkušenost? Na bolest hlavy fakt bomba, namažu všude, kde cítím tlak a bolest ustoupí nebo poleví :-) A v kombinaci s fytonáplastí Wutong prostě pecka :-) Bolest hlavy nemá šanci :-) a tuto super dvojku mám vyzkoušenou i na bolest po trhání zubu. Půl dne po trhání a ani jsem nevěděla, že jsem na nějakém trhání byla :-) Super je na svaly, pokud na Vás jde nějaký ten bacil a Vás začnou bolet všechny svaly, klouby… namazat a je klid ;-) 

A teď trochu odborně :-)

Na žilní systém lidských nohou působí obrovská zátěž. Bez ohledu na působení gravitačních sil se krev z nohou vrací do srdce zdola nahoru. Odtoku krve z žil brání vysoký hydrostatický tlak, který je důsledkem gravitační síly působící ve svislém směru, jakož i vysoký krevní tlak v dutině břišní. Čím větší je tělesná hmotnost, tím větší je zátěž na naše nohy a jejich oběhový systém. Komplex rostlinných výtažků, který je obsažen v bylinném gelu Slaviton, pomáhá eliminovat městnání krve a zlehčuje „úděl“ Vašich nohou.

Když máte varixy (uzlíky) v žilách – dochází k městnání krve. To je doprovázeno pocitem tíhy, bolesti v lýtkách a otoky na konce dne.

Do určité doby otoky nemusí být doprovázeny cévními hvězdičkami a uzlíky žilek. To naznačuje, že varikoza ještě nepostihla vnější žíly, ale už bují u těch uvnitř! Někdy může být prvním příznakem rozvoje křečových žil stav nehtů na prstech u nohou – z důvodu narušení krevního oběhu jsou nehty tenčí, lámavé nebo naopak ztluštělé a hrubé.

Čím dříve začnete s prevencí, tím déle budou Vaše nohy hladké, krásné a lehké.

Energii z bylin, které jsou obsaženy v bylinné gelu Slaviton, pocítíte bezprostředně po jeho aplikaci na kůži. Aroma vonných bylin osvěžuje a pozvedne náladu. Na místo únavy přichází pocit lehkosti :-)

Bylinný gel Slaviton obsahuje výtažky z koňského kaštanu, chmele, tymiánu, listů vilínu virginského, rozmarýnu, heřmánku, třezalky tečkované, červené řasy. Textura Slavitonu je nelepkavá, snadno se roztírá, rychle se vstřebává, aniž by zanechala stopy na oblečení.

Díky tonizujícím vlastnostem výtažků z koňského kaštanu, vilínu virginského, třezalky tečkované a červených řas jsou žíly pružnější a pevnější, nepropouští do podkožní tkáně tekutinu a brání tak vzniku otoků. Chmelový extrakt obsahuje fytoestrogeny, které spolu s biologicky aktivními látkami koňského kaštanu normalizují srážlivost krve a snižují riziko vzniku krevních sraženin. Výtažky z tymiánu a heřmánku přispívají k normalizaci metabolických procesů v tkáních, zlepšují jejich trophism (výživu), mají antiseptické vlastnosti, brání vzniku bercových vředů.

Kdy je vhodné provádět prevenci vzniku křečových žil?

1. Pokud Vaše maminka nebo babička trpěla na křečové žíly (riziko je 70%). Dědí se nikoliv nemoc sama o sobě, ale geneticky podmíněná stavba žil – slabé pojivové tkáně cévní stěny, vrozeně vadné žilní chlopně.

2. Pokud vedete sedavý život. Žilní systém v nohách je právem nazýván „periferním srdcem“. Samotné srdce není schopno nahnat nahoru všechnu krev z nohou, proto tato putuje k němu především díky zkracování svalů v lýtkách, stehnech a chodidlech, které během pohybu fungují jako čerpadlo. Dlouhodobé stání nebo sezení paralyzuje svaly a vede ke stagnaci krve v nohou.

3. Pokud nosíte vysoké podpatky častěji než 2-3x za měsíc. Lékaři doporučují nosit boty s podpatky ne vyššími, než 4 cm, aby se zabránilo poškození žil na nohou. Podpatek o výšce 6 cm už je „nebezpečný“. A boty s podpatky vyššími než 10 cm jsou vážnou hrozbou, můžete je nosit 1-2x za měsíc, a to pouze po dobu 3-4 hodin.

4. Pokud užíváte perorální antikoncepci. Hormonální přípravky narušují metabolismus žilní stěny a snižují její pružnost.

5. Pokud máte v plánu otěhotnět nebo jste byla těhotná. Těhotenství provázejí hormonální změny, zvyšuje množství cirkulující krve (až o 35%), zvyšuje se žilní tlak a snižuje svalový tonus cévních stěn.

Takže jasně a stručně – prostě doporučuji!!!

Nejen jako léčbu ale i jako prevenci :-)

Věřte mi, že Vaše nohy Vám poděkují :-)

Chcete-li Slaviton vyzkoušet, není nic jednoduššího než mi napsat na email prirodoukezdravi@email.cz

:-)