DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Přírodní kosmetika z Tibetu

Turmalínové koule na praní

 

 

Turmalínové koule na praní

 

Revoluční technologie praní

 

Prostředek pro ekologické a ekonomické praní barevného prádla. Díky absenci agresivních chemických látek jsou eko-koule s turmalínem zcela neškodné pro zdraví člověka a životní prostředí. Nahrazují nejen prací prášky a tekuté prací prostředky, ale i aviváž. Předpokládaná životnost ekosfér - 400 pracích cyklů.

Nákupem eko-koulí sponzorujete výsadbu jednoho jehličnanu v rámci v charitativní akce „Les TianDe“.

 

POUŽITÍ:

Vložte turmalínové eko-koule do bubnu pračky s prádlem. Perte obvyklým způsobem podle pokynů na etiketě. Předpoklad pro použití ekosféry: plně naložená pračka a minimální rychlost ždímání (při částečném zaplnění bubnu eko-koule můžou prasknout). V případě použití režimu sušení prádla se doporučuje eko-koule z pračky odstranit. Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje namáčení a použití pracích programů se zvýšeným objemem vody. Pro praní velmi špinavého prádla můžete přidat prací prostředek - asi 1/5 dávky doporučené výrobcem.

Pozor! Nedoporučuje se používat eko-koule pro praní výrobků z hedvábí, vlny, jemného prádla, ale i při teplotách nad 60°C. Turmalínové eko-koule jsou určeny pouze pro praní v automatických pračkách pro domácnost (bubnového typu). Pravidelně (1x za měsíc) nechávejte eko-koule uschnout na přímém slunci. Předpokládaná životnost - 400 pracích cyklů.

Eko-koule nejsou určeny pro bělení prádla a odstraňování skvrn různého původu. Při praní bílého prádla eko-koule nezaručí zářivou bělost.

 

 

Co to vlastně je ten TURMALÍN?

Turmalín je nejrůznorodější ze všech kamenů minerální říše, protože obsahuje velkou různorodost prvků.

Turmalín je komplexním křemičitanem, proto se vyskytuje v množství různobarevných odstínů, kdy záleží na obsahu lithia, draslíku, sodíku, železa, manganu, hořčíku, vápníku a přimíšenin žuly. Často se vyskytuje i více barev v jednom krystalu. 


Co Turmalín umí z energetického hlediska?


Turmalín pročišťuje a transformuje příliš těžkou energii do podoby lehkých vibrací. Čistí a vyrovnává všechny čakry a vytváří ochranný štít kolem těla.

Turmalín byl často používán jako šamanský kámen a často se používal i v léčitelství. Obnovuje rovnováhu mezi meridiány, uvádí do rovnováhy levou a pravou mozkovou hemisféru a proměňuje negativní vzorce chování v pozitivní.

Uvolňuje napětí a uvádí do rovnováhy mužskou a ženskou energii v těle.

Napomáhá pochopení sebe sama i ostatních, zvyšuje sebedůvěru a potlačuje strach. Svému nositeli přináší inspiraci, porozumění, toleranci a prosperitu.

A co TURMALÍNOVÉ KOULE dokáží při praní?


- vyčistit Vaše prádlo bez zbytků škodlivých chemikálií z prášků na praní
- snížit riziko vzniku alergií, astma, osteoporózy
- ušetřit Vaši peněženku, protože jsou určeny pro 400 pracích cyklů, tedy 1 – 2 roky nemusíte řešit prací prostředek (1 rok při cca 8 pračkách týdně, 2 roky při cca 4 pračkách týdně)
- prádlo není potřeba dodatečně máchat = tedy další úspora za vodu, elektřinu, prací prostředek.
- Vaše prádlo si udrží jasné barvy i tvar

Takže až budete dávat prádlo do pračky, vzpomeňte si na turmalín ;-)

 

 

Více informací nalezte zde:

Turmalínové koule